KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12509370
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita kvinna pastell vattenfärg
-
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:49
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita kvinna pastell vattenfärg
-
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:49